DK Plast Truhlík plastový hnědý 40 cm

Produkt: truhlík 40cm HN V případě požadavku konkrétní barvy nás prosím kontaktujte a prověříme její dostupnost. U nás v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz prodáváme více než 50 000...
Garantovaný nákup z MOJE železářství

Na orchideje
0.3 kg

Není drahý a svůj účel plní

• , zakoupeno v demigarden.cz

Truhlík je tuhé konstrukce a stěny přiměřeně tlusté. Domnívám se, že se jeho kraje nezačnou lámat po několika málo letech na balkonu.
    Mohl by být případně větší výběr barev, ale to je opravdu zanedbatelná výtka.

• , zakoupeno v 4home.cz

Super, že jsem sehnala tento rozměr. Nemohla jsem sehnat a u vás velké překvapení.

Materiál
Závěsné
Na orchideje
0.3 kg

Produkt: truhlík 40cm HN

U nás v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz prodáváme více než 50 000 produktů. Proč nakoupit kvalitní zboží a příslušenství za rozumné ceny právě u nás?

• Potřebujete poradit s vybraným zbožím z této kategorie?
  • Rychlá expedice až k Vám domů. Nakupujte z pohodlí domova.
  • Pro domácnosti, kutily, řemeslníky, živnostníky a firmy v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz
  • U nás v e-shopu si vyberete z více než 50.000 produktů.
  • Dům - Dílna - Zahrada - Elektro - Kancelář - Koupelna - Kuchyně - Chovatelství - Auto a moto.
  • Máte nějaké dotazy? On-line zákaznická podpora: Pondělí - Pátek | 8:00 - 14:30.
  • Osobní odběr je možný na základě výzvy k vyzvednutí na adrese Brněnská 4646/69 - Prostějov.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Není drahý a svůj účel plní

• , zakoupeno v demigarden.cz

Mohl by být případně větší výběr barev, ale to je opravdu zanedbatelná výtka.

• , zakoupeno v 4home.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: