DK PLAST žardinka d26 cm HN

Produkt: žardinka d26cm HN V případě požadavku konkrétní barvy nás prosím kontaktujte a prověříme její dostupnost. U nás v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz prodáváme více než 50 000...
Garantovaný nákup z MOJE železářství

Skladem • 1 varianta85 Kč96 % • 22 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč96 % • 14 071 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 1 210 recenzíDalší informace

26 cm
Balkonové
Nerezové

Produkt: žardinka d26cm HN

U nás v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz prodáváme více než 50 000 produktů. Proč nakoupit kvalitní zboží a příslušenství za rozumné ceny právě u nás?

• Potřebujete poradit s vybraným zbožím z této kategorie?
  • Rychlá expedice až k Vám domů. Nakupujte z pohodlí domova.
  • Pro domácnosti, kutily, řemeslníky, živnostníky a firmy v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz
  • U nás v e-shopu si vyberete z více než 50.000 produktů.
  • Dům - Dílna - Zahrada - Elektro - Kancelář - Koupelna - Kuchyně - Chovatelství - Auto a moto.
  • Máte nějaké dotazy? On-line zákaznická podpora: Pondělí - Pátek | 8:00 - 14:30.
  • Osobní odběr je možný na základě výzvy k vyzvednutí na adrese Brněnská 4646/69 - Prostějov.

Produkt zatím nemá žádné recenze.