Nohel Garden Truhlík CROWN na zábradlí plastový bílý 58x28 cm

Květináč se velmi snadno připojí na balkon. Zespoda má speciální úchyty. Truhlík působí při pohledu jak zvenčí, tak zevnitř bytu stejně. Je odolný vůči slunečnímu záření a...
Garantovaný nákup z MOJE železářství

bílé
Venkovní
Na orchideje

• , zakoupeno v 4home.cz

• Velký truhlík, který samonosně drží na zábradlí.
    • Vhodný pro sadbu menších sazeniček. Měla jsem už vzrostlé muškáty a musela jsem zmáčknout kořenový bal, abych je mohla do truhlíku umístit.
  • , zakoupeno v 4home.cz

Šikovný dvojtruhlík na zábradlí např. balkonu. Už jsem měla. Nechávala jsem venku i přes zimu, vydržel 3 roky, pak se rozpadl. Asi vhodné na zimu uložit ve vnitřním prostředí.

• Luxusní

Barva
bílé
Venkovní
Na orchideje

Květináč se velmi snadno připojí na balkon.

Zespoda má speciální úchyty.

Truhlík působí při pohledu jak zvenčí, tak zevnitř bytu stejně.

Je odolný vůči slunečnímu záření a mechanickému poškození.

Rozměr: 580 x 278 x 201 mm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 85 341 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v 4home.cz

• Velký truhlík, který samonosně drží na zábradlí.

• Luxusní

Nic

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 85 341 recenzíDalší informace

SKVĚLÉ , PĚKNĚ VYPADAJÍCÍ , SPOKOJENOST , DOPORUČUJI NA 100%

• , zakoupeno v demigarden.cz

• Pěkný vzhled
    • Dobrá velikost na muškáty
    • Dobře sedí na zábradlí
    • Žádné
  • , zakoupeno v 4home.cz

• Hodí se na panelákové zábradlí