Plastkon Samozavlažovací Truhlík FANTAZIE teracota 60 x 19 x 18 cm

- Samozavlažovací plastový truhlík v bezknotovém provedení a s volitelnými otvory pro odpad. - Má 2 ergonomické barevné datumovky pro zaznamenávání intervalů zalévání a...
Garantovaný nákup z iZelezarstvi

Tvar
obdélníkové

Velký obsah

• , zakoupeno v demigarden.cz

Jestliže jsem si ho objednala a koupila znamená, že se mi líbil, chtěla jsem ho kvůli samozavlažovacímu systému a nemusela jsem se nikde strkat s dalšími lidmi a přehrabovat se ve zboží.

• , zakoupeno v Habitat

terakotové
Venkovní
Tvar
obdélníkové

• Samozavlažovací plastový truhlík v bezknotovém provedení a s volitelnými otvory pro odpad.
  • Má 2 ergonomické barevné datumovky pro zaznamenávání intervalů zalévání a hnojení.
  • Je vybaven otvory v roštu pro vhodné umístění napájecího dílu s barevně značenými zátkami.
  • Má dvoukomorové řešení zajišťující nepřetržité měření hladiny vody, a to i při nalévání.
  • Rozměrné zásobníky na vodu zajišťují dlouhodobé dodávání vody.
  • Nalévací otvor je vhodně tvarovaný pro snadné měření vody.
  • Truhlík má na jedné straně vyvýšené dno, to je vhodné odvrtat pro odtok přebytečné dešťové vody.
  • Odolný vůči mrazu a UV záření.
  • Rozměry: 60 x 17 x 19,5 cm

Velký obsah

• , zakoupeno v Habitat

• optimální velikost
  • , zakoupeno v UNI HOBBY

• se samozavlažovacími truhlíky jsem již delší dobu velmi spokojena

samozavlažovací truhlíky používám již řadu let i s držáky na balkoně a jsem s nimi velmi spokojena